تبلیغات
بیمه -فروش-بازاریابی - هنر فروش کردن 1

بیمه -فروش-بازاریابی

همین حالا انجام بده!

شنبه 12 تیر 1389

هنر فروش کردن 1

نویسنده: admin   طبقه بندی: تجارت و فروش، موفقیت، 

به شم خود اعتماد کنید

بهترین راه اطلاع از اینکه بدانید چگونه فروشنده ای هستید این است که از خود بپرسید آیا من به محصولات شکل دار علاقه دارم یا به ایده و نظریه ؟

آیا دوست دارید با محصولاتی کار کنید که میتوانید انها را با دست لمس کنید ؟ یا دوست دارید درباره موضوعاتی ماننده فلسفه - روانشناسی و متافیزیک صحبت کنید. اگر شما به بحث در مورد فلسفه و متافیزیک علاقه دارید در فروش کالاهای غیر ملموس از نوع خدمات موفق میشوید اگر به کالایی از نوع خانه - اتومبیل - لباس و کامپیوتر علاقه دارید در این صورت باید کالاهای ملموس بفروشید.

کلید موفقیت :

برای اینکه در کار فروش موفق شوید باید محصولتان را دوست بدارید و از کاری که برای رفع نیاز مشتریتان میکنید لذت میبریدرای اینکار کافیست بدانید در فروش چگونه کالایی از مهارت برخودارید و به کدام مورد اشتیاق دارید و اگر به کاری که میکنید اشتیاق نداشته باشید کار مناسب شما نیست.

انسانهای موفق را تحسین کنید :

شاید شایع ترین احساسات مربوط به عملکرد فقیرانه غبطه و رنجش باشد. اشخاصی با این صفات از موفقیت سایرین دلگیر میشوند. انها از هر فرصتی برای انتقاد کردن و شکایت نمودن درباره کسانی که عملکرد سطح بالا دارند استفاده میکنند.

همیشه کسانی را  که در زمینه کاری شما هستند تشویق و تحسین کنید .

در باره انها مثبت حرف بزنید از انها به عنوان الگو استفاده کنید. از موفقیتهای انها خوشحال باشید به خود یاداور گردید که هر موفقیتی که بدست اورده اند شما هم میتوانید به دست اورید. خوشحال باشید که کسانی جلوتر از شما هستند زیرا این ثابت میکند که میتوانید به هدفهایی برسید که انها بدان دست یافته اند همیشه برای دیگران چیزی بخواهید که برای خود میخواهید..

خود را برای موفقیت برنامه ریزی کنید.

وقتی دیگران را تحسین میکنید و از موفقیتهایشان حرف میزنید ذهن نیمه هوشیار خود را برنامه ریزی میکنید تا کاری را که انها میکنند و حرفی را که انها میزنند شما هم بکنید و بزنید وقتی ذهن نیمه هوشیار خود را برای موفقیت برنامه ریزی میکنید راههای برای کمک کردن به شما پیدا میکند.

ذهن نیمه هوشیار شما قدرتمندترید نیرو در جهان است که شما میتوانید به هر شکل که خواستید از ان استفاده کنید.نویسندگان

نظرسنجی

  مطالب این وبلاگ چه نیازی از شما را تامین می کند؟درج تبلیغ در انتهای پستهای وبلاگ


کافه بازاریابی

مرکز آموزش عالی علم و فن آوری شمس

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :


خبرنامه وبلاگ

Powered by WebGozar