تبلیغات
بیمه -فروش-بازاریابی - درد دل با دوستان از دل درد نارفیقان

بیمه -فروش-بازاریابی

همین حالا انجام بده!

پنجشنبه 26 بهمن 1391

درد دل با دوستان از دل درد نارفیقان

نویسنده: admin   طبقه بندی: عمومی، 

فکر می کنم این اولین مطلبیه که من در باب مسائل شخصی خودم می نویسم.
هدفم شناساندن یک طیف از افراد جامعه مون به دوستان امیدوار وپرتلاشم می باشد تا با دیدن جفای نارفیقان و نامردمان  نرنجیده وباز به تلاش وفروش وبازاریابی خود ادامه دهند.
من با واسطه یک دوست داشتم که ایشون ادعای ادمیت و اخلاقیات و عرفان و صوفی گری داشت .اندر باب صداقت ووفا وصفا همیشه سخن می راند لکن انچه بر حقیر مبرهن شد البته پس از 2 سال ، این بود که مشک ان است که ببوید نه انکه عطار بگوید ولی این فرد انی نبود که ادعا داشت.
متاسفانه فهمیدم که علی رغم تمکن عالی مالی که دارد ، ربا خواری می کند که این منافی اخلاق یک فروشنده تمام عیار است چون یک فروشنده باید یک فداکار باشد و نیاز مشتری را در اولویت قرار دهد ولی یک ربا خوار هدفش بیرون کشیدن پولتان از جیب شماست بدون انکه به منفعت شما توجه کند.


اخیرا دستی بر کار تبلیغات زده و یک موسسه تبلیغاتی راه اندازی نموده و مجدانه در ان نیز فعالم.
یکی از همین دوست نماها که نویسنده نیز هست ، کتابی چاپ شده داشت که بعد از در خواست از من برای تجدید چاپ آن کتاب مذکور ،من نیز از بابت دوستی ای که با ایشان داشتم پیگیر  چاپ کتاب در 200نسخه گردیدم بدون انکه قراردادی ویا وجهی رد وبدل گردد.
علی رغم اینکه انتشاراتی که من با ایشان توافق کرده بودم تا یک هفته بدهد ولی میسر نشد ودر هفته دوم میسر شد.هنگامی که من با نویسنده کتاب که ظاهرا دوستم بودند جهت تحویل کتابها تماس گرفتم ایشان از قبول کتابها سر باز زدند حال انکه من حسب قولی که ردو بدل شده بود اقدام کردم.
ایشان یکی از اساتید دانشگاهی در زمینه روانشناسی هستند. علیرغم انچه که می نمایند هستند.

نتیجه : لااقل نتیجه ای که می توان از دو مبحث بالا دریافت کرد اینکه با دوستان مروت با دشمنان مدارا که الان نامرادترین افراد همان به ظاهر دوستند. و دیگر اینکه " در طریق عشق بازی امن واسایش خطاست"
توجه داشته باشیم که در ارتباطات اجتماعی ومدنی وحقوقی حتما مبحث عقد قراردادی هرچند دست نوشته لازم است و نیز افراد را همیشه در بوته امتحان قراردهیم.


از درازی سخن بسیار پوزش می خواهم زیرا که وقت شما خواننده عزیز بسیار پربارتر از اینهاست.نویسندگان

نظرسنجی

  مطالب این وبلاگ چه نیازی از شما را تامین می کند؟درج تبلیغ در انتهای پستهای وبلاگ


کافه بازاریابی

مرکز آموزش عالی علم و فن آوری شمس

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :


خبرنامه وبلاگ

Powered by WebGozar